להרוויח כעצמאי ולהנות מכל היתרונות של שכיר

מהפיכה בתחום אספקת כח אדם / הוזלת עלויות מעסיק
-הפקת חשבונית בקליק
-ללא פתיחת תיק מע"מ \ מס הכנסה \ ביטוח לאומי
-תשלום ישיר מיידי
-חיסכון עצום בעלויות הנהלת חשבונות \ רואה חשבון
-היחידים! תלוש שכר של שכיר ! המוכר ברשויות כעובד שכיר !

אנו חברת  ,בפרימיום יצרנו מהפיכה בתחום אספקת כוח אדם למסעדות. אנו מגייסים עובדים בתחומים שונים בתחום המסעדנות. אנו מציעים מערך מקצועי של 80 שליחים המצוידים באופנוע וקסדת מגן. ומה עם שירות משלוחים? אנו מספקים למסעדות מספר שליחים לפי ההזמנה המתקבלת. הלקוחות המזמינים אתנו, זוכים בבלעדיות. המסעדות העובדות עם כוח האדם של חברת פרימיום, לא מזמינות עובדים נוספים מחברות כוח אדם אחרות. מנהלי המסעדה יכולים להיות רגועים לגבי איכות האוכל המתבשל במטבח המסעדה. כאשר אנו שולחים עובדים למסעדה, אנו מפקחים על איכות העבודה של העובדים.

באילו תחומים תוכלו למצוא עבודות דרכנו?

אנו מסדרים למסעדות עובדים במספר תחומים: שטיפת כלים, משלוחים, ועובדי מטבח. אנו מפנים למסעדות טבחים, ואנשי מקצוע שיעזרו לטבחים. אנו שולחים עובדים גם להכנת המזון בפס חם, וגם להכנת המזון בפס קר. בנוסף, אנו מספקים עובדים לניקיון משרדים. תחום נוסף שבו אנו מגייסים ומשבצים כוח אדם, הוא גיוס חדרנים וסדרנים.

מהי שיטת ההעסקה שלנו?

הליך גיוס העובדים שלנו, זהה להליך גיוס העובדים בחברות כוח אדם רגילות. תהליך הקליטה שלנו, כולל ראיון קבלה אישי. אתם בוחרים את תחום העיסוק המתאים לכם בתחום המסעדות והמטבח. אנו שולחים אתכם למקומות העבודה לפי ההזמנות שאנו מקבלים. היקף העבודה בחודש משתנה, ותלוי בהזמנות שאנו מקבלים, וגם ברצון וביכולות שלכם. במהלך יום עבודה תוכלו לעבוד רק שעה אחת, ולפעמים יום מלא של 8 שעות. אנו מקבלים מהעובדים וממנהלי המסעדות, דיווח מלא על הגעת העובדים. יחסי העבודה של העובדים שלנו הוא מולנו, ולא מול המסעדות בהם הם משובצים.

אנו מבצעים ניהול עובדים מלא.

אנו פועלים כמו חברת כוח אדם לכל דבר בתחום המסעדות. ולכן, אנו מגייסים את העובדים, ודואגים לשבץ אותם במקומות העבודה. בימים בהם המסעדה עמוסה בלקוחות המגיעים לסעוד, אנו מבצעים שיבוץ מורכב של משמרות העובדים. העובדים נעדרו מיום העבודה? המעסיקים לא צריכים להתנהל מול העובדים ולחשוב כיצד להגיב. אנו מטפלים בצורה מקצועית בכל היעדרות מוצדקת או בלתי מוצדקת של העובדים שלנו.

מהם אפשרויות התשלום שלנו?

תוכלו לבחור, כיצד אנו נשלם לכם על שעות העבודה החודשיות. רוצים למשוך חלק מהשכר המגיע לכם עוד באמצע החודש? תוכלו למשוך 30% מהסכום המגיע לכם לפני סוף החודש, ואת שאר הסכום תקבלו בתחילת החודש הבא בתלוש המשכורת. בעלי המסעדות יכולים להעביר לנו את התשלומים עבור העסקת העובדים, בכמה צורות שונות של תשלומים.

אתם מקבלים תנאים של שכירים ועובדים כמו עצמאיים!

אנו מקבלים את הכסף מהמסעדות על העבודה שלכם. ולכן, אנו נותנים למסעדות חשבוניות מס על התשלום. אבל, את המשכורת שלכם אתם מקבלים בתלוש. אנו משלמים עבורכם לביטוח לאומי. אתם אינכם צריכים להתעסק בכל הבירוקרטיה הקשורה בהוצאת חשבוניות, ודיווח שוטף למס הכנסה. לכם אין עסק וקשר עם רואה חשבון. אולם, אנו עובדים בצורה צמודה עם רואה חשבון מקצועי, המגיש את הדוחו"ת של החשבוניות שלנו מידי חודש.  עובדים אצל כמה מעסיקים? אין לכם מה לחשוש! אנו נבצע עבורכם תיאום מס!

 

ליווי השליחים של GETT.

אנו נותנים ליווי מלא לשליחים שאנו מפנים ל GETT. אנו דואגים להוציא להם טפסי 101 כדי לקבל מאתנו משכורת. אולם, שליחים אלו לא חייבים להתחייב לעבודה בחברות הללו. כאשר השליחים ירצו לעזוב את העבודה, הם יבצעו את תהליך העזיבה מולנו, ואנו נספק עובדים חדשים.

אספקת שליחים למסעדות.

רוצים לעבוד כשליחים למסעדות? תוכלו להתחיל את הדרך שלכם בתחום אצלנו. אנו מסייעים לעובדים בשליחויות בתחילת דרכם, ומספקים להם אופנוע, תשלום על ביטוח, ודלק. בעלי המסעדות לא צריכים להתחייב לעבודה קבועה, ואנו לא לעובדים קבועים. אנו נספק עובדים למשלוחים לפי כוח האדם הזמין באותו יום.