פתרונות כח אדם לעובדי מטבח

לא רק במסעדות מחזיקים מטבחים. לשירותי הקייטרינג יש מפעל עם מטבח. גם בבתי המלון ובאולמות אירועים, יש מטבחים. המשותף לכל העסקים שהזכרנו ברשימה- הוא שהם זקוקים לעובדים במטבח. ולכן הם יעסיקו עובדים קבועים, ובתקופות העומס ייקחו תגבורת של עובדי מטבח זמניים. כדי לסייע להם, אנו מפנים אליהם עובדי מטבח איכותיים ביותר.

 

איזה סוג של עובדי מטבח אנו שולחים לעסקים?

אנו שולחים רק עובדי מטבח עם ניסיון מקדים. כאשר מגיע אלינו בחור חסר ניסיון שרוצה לעבוד במטבח- אנו מפנים אותו לעבודות ניקיון. כאשר אנו ממיינים את העובדים, אנו בודקים איזה סוג ניסיון יש לעובדי המטבח. אנו מבדילים בין עובדים להם יש ניסיון בפס קר, לבין עובדים להם יש ניסיון בפס חם. אנו קשובים לצרכים של בעלי המטבחים, ושולחים עובדים העונים לצרכים ולבקשות שאנו מקבלים.

 

עובדי המטבח שלנו מקבלים משכורת כמו שכירים וחופש כמו עצמאיים.

כמה ירוויחו עובדי המטבח שאנו משבצים? ההחלטה תלויה בהם. כיוון שאנו מעסיקים אותם בתנאים של עצמאיים, הם יכולים לבחור לעצמם ימי חופשות בהם לא יעבדו. ובימים אלו, אנו נפנה עובדים אחרים במקומם. אולם, יהיו עובדים שיעבדו באותו מקום בקביעות במשרה מלאה. אולם, אין למעסיק כל התחייבות כלפיהם, ואין להם כל התחייבות למעסיק. עובדי המטבח יכולים להחליט לעבור למקום עבודה אחר, בלי שום תנאי והתחייבות למקום בו הם עובדים. אולם, כל עובדי המטבח שלנו יקבלו בסוף כל חודש תלוש משכורת ותנאים סוציאלים. עובדי המטבח יכולים לקבל את המשכורת שלהם יותר מפעם אחת בחודש.

 

למה אנחנו מחתימים את בעלי המסעדות שעובדים אתנו על בלעדיות?

כל עסק שאנו מפנים אליו עובדים למטבח, חותם אתנו על בלעדיות. מה משמעות ההסכם? למעשה, כל בעל עסק שחותם אתנו על בלעדיות, מתחייב שלא יעסיק עובדים דרך חברות השמה אחרות. כך, אנו בטוחים שאנו לא מבזבזים לחינם זמן על מאמצי גיוס ושיבוץ עובדים. ומדוע מסכימים בעלי העסקים לחתום אתנו על הסכם בלעדיות לשיבוץ עובדי מטבח? הסיבה לכך, היא שהם מרוצים מאוד מאיכות השירות שלנו, ועובדי המטבח שאנו מפנים אליהם. אנו עושים מיון יסודי של ניסיון, ידע ויכולות, לעובדים שאנו משבצים.

 

שירותי הנהלת חשבונות לעובדי המטבח.

עובדי המטבח שלנו, יכולים לעבוד בכמה מטבחים בחודש, מבלי להתעסק בכל הפרוצדורה של הנהלת חשבונות. את החשבוניות שישלחו לבעלי המטבחים, הם ינפיקו במערכת שלנו. את כל שאר הנהלת החשבונות, אנו מבצעים. העובדים שלנו פטורים מהגשת דוחו"ת. אין עליהם בכלל את עול הנהלת החשבונות. הם יכולים לבצע את עבודתם במטבח בשקט ובשלווה, ולקבל משכורת מסודרת עם תלוש בסוף החודש. עובדי המטבח שלנו יכולים גם באמצע החודש להנפיק חשבוניות, ולקבל את כספם אפילו כמה פעמים בחודש. התלוש שיקבלו, יכלול את כל התשלומים שבוצעו במהלך החודש.