ניהול עסקים

לעבוד בראש שקט, אנחנו מטפלים בבירוקרטיה

אתם תבצעו את העבודה שלכם- וכל הבירוקרטיה עלינו!

חולמים להגדיל הכנסה? לעבוד שעות נוספות במסעדות נוספות? רוצים לפתח קריירה בתחום השליחויות? אין ספק, להיות עצמאי זה חלום. אבל, כרוך בו הרבה בירוקרטיה. לכן, החלטנו לעשות מהפיכה! אנו משבצים אתכם לעבודות מזדמנות בשעות ובימים שנוח לכם, ואתם מקבלים מאתנו תלוש חודשי קבוע! ומי מציג חשבונית למעסיקים? אנחנו!

חשבונית לשכירים.

אין ספק, שעבודה בסגנון של עצמאי- עוזרת להגדיל הכנסה. גם אם אתם עובדים במסעדה כשכירים, לפעמים תרצו להשלים במקום אחר שעות נוספות. מצד שני- שכירים לא ירצו לוותר על מעמדם. לשכירים יש יתרונות של תלוש קבוע ומסודר, ותנאים סוציאליים. דרכנו תוכלו להמשיך לעבוד כשכירים עם תלוש שעות נוספות המקומות עבודה נוספים. ואנו נחסוך לכם את הבירוקרטיה של הוצאת חשבוניות והנהלת חשבונות.

חשבונית לפרילנסר.

דרכנו תוכלו להתנהל ממש כמו פרילנסרים. שעות העבודה שלכם יהיו גמישות. תוכלו לעבוד אצל מספר מעסיקים. בסוף החודש, תגישו חשבוניות למעסיקים. אולם, ברשויות המס תוכרו כשכירים. לא תצטרכו לדווח, ולשלם מיסים. כל התשלומים של מע"מ ומס הכנסה- יהיו עלינו.

עוסק פטור ושכיר.

מכירים את ההבדלים בין עוסק פטור לשכיר? פעמים רבות, עצמאים שיש להם עוסק פטור, לא ששים להפוך לעוסק מורשה. כי אז הם מחויבים בתשלומי מיסים. ולכן, גם אם יש לכם עוסק פטור, תוכלו לעבוד דרכנו ולקבל תלוש. וכך תקבלו משכורת של עוסק מורשה, אך רשויות המס יגדירו אתכם כעוסק פטור.